Bissell Microfiber Steam Mop Pad Kit for Symphony 1132N/1977N 2 pc(s), White
- TootjadBissell
- Mudel: 1252
- Saadavus: 5
-
29€
Bissell Microfiber Steam Mop Pad Kit for Symphony 1132N/1977N 2 pc(s), White
| All | |
| Brutokaal | 0.10 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 72.00 mm |
| Gross height (mm) | 199.00 mm |
| Gross width (mm) | 182.00 mm |
| Karbi sisu | Includes 2 pads - 1 microfiber scrubby pad for more durable surfaces and tough stains and 1 microfiber soft pad for delicate surfaces. |
| Kogus pakis | 2 pc(s) |
| Muud funktsioonid | You can machine wash your microfiber mop pads. Make sure not to use bleach or fabric softener and always let air dry. It s a good idea to buy multiple mop pads so you can use a different mop pad in each of your rooms, such as the bathroom and kitchen, etc |
| Netokaal | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 38.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer product family | Microfiber Steam Mop Pad Kit for Symphony |
| Producer product name | 1132N/1977N |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Toote värv | White |
| Ühilduvad tooted | BISSELL Symphony |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: bissell microfiber steam mop pad kit for symphony 1132n1977n 2 pcs, white, 1252, bissell, tolmuimejad

